Продавець Monument-Art розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
48 відгуків
Monument Art
+38(098) 037 444 8
Контакти
 • Телефон:
  +380980374448 дод. 0500474448, менеджер по замовленням
  +380965410346 дод. 0668332541, керівник по продажу
  +380967070878, керівник по виробництву
 • Адреса:
  с. Головин, Костопільський р-н, Рівненська область, Україна
 • Email:
  monuart@meta.ua

Як правильно сканувати фото?

Як правильно сканувати фото?

11.03.14

Як правильно сканувати?

Найчастіше, наші замовники знаходяться територіально досить далеко від нас і їм доводиться самостійно сканувати фотографії і надіслати нам на ретуш. Однак, процес ретушування фотографії починається саме зі сканування.
Для отримання максимальної якості кінцевого ескізу дуже важливо правильно відсканувати початкове зображення. Сканування фотографії для ретуші вимагає знання багатьох тонкощів і нюансів, приховані від непосвячених. Ця стаття покликана відкрити Вам деякі професійні секрети.
Отже, спочатку трохи чисто технічних вимог. Фотографія для ретуші повинна бути відсканованим в ручному режимі у форматі tiff (tif) або bmp і з роздільною здатністю, залежно від її розміру.
Фотографію розміром 20х30 см скануємо з роздільною здатністю 300 dpi;
10х15 см – 600 dpi;
6х9 см – 900 dpi;
3х4 см – 1200 dpi.

Якщо фотографія нормального розміру і якості цього цілком достатньо. Але якщо це групова фото або якість далека від досконалості, то скануйте з роздільною здатністю 900-1200 dpi.
Якщо відсканована фотографія вийде великого розміру, то Ви можете передати її нам скориставшись файлобменником http://us.ua. Завантажте фотографію туди, а надішліть нам у листі лише посилання на неї разом з описом.
Скануйте фото тільки в кольоровому режимі — ЗАВЖДИ. Навіть якщо фото чорно-біле. Так зберігається більше інформації. При скануванні фотографії для ретуші не використовуйте фільтрів передбачених у драйвері сканера (таких як "різкість", "видалення дефектів", "відновлення кольору", "коректування тону", "видалення растра" і тому подібного). Сканувати потрібно тільки погруддя людини, а не всі фото на весь зріст.
Ну а тепер перейдемо до справді секретних відомостей.
Припустимо, Ви хочете замовити відновлення дуже старої фотографії . Часто такі фото крім інших дефектів містять глибокі подряпини, заломи і тріщини. Іноді фото просто порвано на дві частини. Так от ми просимо Вас, перш ніж ви почнете перевіряти, уважно подивіться на фото, вивчіть у яких напрямках на фотографії йдуть самі помітні і жахливі тріщини, розриви тощо. А тепер відкрийте кришку сканера. Ви напевно маєте уявлення про те, в якому напрямку рухається скануюча голівка сканера (лампа). Так ось. Розташуйте фотографію в сканері таким чином, щоб найбільш серйозні тріщини і заломи розташовувалися паралельно руху скануючої головки. У цьому випадку тріщини і заломи на сканованому матеріалі будуть менш помітні, ніж якщо б ви сканували їх уздовж. А також збережеться більше корисної інформації самого фото.
Бывают и фото, которые содержат много трещин в самых разных направлениях. Есть фотографии с тиснением. В таких случаях полезно бывает сделать несколько сканов, располагая фото в сканере по разному(альтернативный вариант – сканирование в четыре прохода через 90° вдоль сторон фотографи).
На этом Ваша работа закончена и Вы можете пересылать отсканированный материал нам. Дальнейшее — наша работа. На этапе предварительного согласования мы можем выслать Вам макет будущей роботы на Ваш электронный адрес для предварительного просмотра и согласования деталей работы.
При дотриманні Вами всіх описаних маніпуляцій, кінцева робота вийде на порядок Вище. І готовий ескіз після гравірування на камені обрадує якістю і чіткістю.
Спасибі .

Інші статті