Кошик
105 відгуків
с. Головин, Костопільський р-н, Україна
+380 (98) 037-44-48
+380 (96) 541-03-46
MonuArt

Подвійний пам'ятник з капустинського граніту і базальту

  • Під замовлення
  • Код: 164
clockВідправка з 18 травня 2026

98 490 ₴

+380 (98) 037-44-48
менеджер по замовленням Наталія
  • +380 (96) 541-03-46
    керівник по виробництву
  • +380 (96) 707-08-78
    керівник по виробництву
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подвійний пам'ятник з капустинського граніту і базальту
Подвійний пам'ятник з капустинського граніту і базальту
98 490 ₴
Під замовлення
+380 (98) 037-44-48
менеджер по замовленням Наталія
  • +380 (96) 541-03-46
    керівник по виробництву
  • +380 (96) 707-08-78
    керівник по виробництву
Опис
Інформація для замовлення

Пам'ятник подвійний комбінований з капустинського граніту і базальту з хрестом і огорожею

Цей багатий і гармонійний меморіальний комплекс на двох покійних висловить всю вашу любов і скорбота до померлим близьким та рідним людям.

Дві окремі стели повністю симетричні щодо стоїть по центру кам'яного хреста, прикрашеного об'ємним розп'яттям з латуні. Обидві плити фігурні, з полірованими фасками по периметру і двома хвилеподібними фасками в нижній частині.

Хрест, верхня надгробна плита та елементи огорожі виконані з червоного капустинського граніту. Стели, тумба, стовпчики огорожі і нижні плити зроблені з чорного базальту.

Розмір пам'ятника – 170*200 см

Особливості

Поєднання чорного і червоного каміння використовується при виготовленні пам'ятників не випадково.

Так, традиційна українська вишивка червоно-чорними нитками вважалася зашитным оберегом від злих духів і людських помислів, наділялася здатністю насичувати енергією до життя.

Сьогодні значення цих кольорів більш прості і зрозумілі: чорний колір вважається символом смутку, червоний же несе в собі вираження страждань і любові. Це добре ілюструє текст пісні "Два кольори": “...сорочку мати вишила мені червоними та чорними нитками. Два кольори мої, два кольори. Оба на полотні, в душі моїй оба. Два кольори мої, два кольори. Червоний – то любов, а чорний – то журба".

Подвійні пам'ятники, виготовлені з комбінації двох каменів, чорного базальту та червоного граніту, є не тільки ритуальними спорудами, але і ще несуть у собі особливий, сакральний сенс.

 

  • Ціна: 98 490 ₴